ÖZDERE (KESRE) "İzmir'in İncisi"
Bilgi - Tarihçe - Ulaşım - Foto Video - Haberler - İlanlar - Eshot Saatleri - Kesre
Club Marvy - Pasha - Sunis Efes - Aria Claros - Club Beyy - Karya - Grand Efe - Notion Kesre - Diğer Oteller

Club Marvy ÖZDERE

Marvy, konuklarının her an muhteşem hissedecekleri bir tatil sunuyor. Ege'nin büyülü doğasında eşsiz kum plajların kristal pırıltısındaki denizle birleştiği özel bir koyda bulunan Marvy’de lüks ve konfor iç içe…. Ege misafirperverliğinin dokunuşlarını hissettiren profesyonel Club Marvy ekibi beklentilerinizin ötesine bir hizmet sunuyor…Paloma Club Sultan, yeni bir konseptle düzenlenerek, 'Club Marvy' ismiyle 2017 yılında Paloma Hotels Grubu'nun yeni markası olarak dünyaca ünlü tur operatörlerine tanıtıldı. Marvy İngilizce harika, muhteşem, fevkalade anlamına gelen 'Marvellous' kelimesinin sempatik bir kısaltmasıdır.160.000 m² alana kurulu tesisin 339 odası bulunuyor.
Club Marvy, iki özel kumsalı olan özel bir koyda yer alıyor. Bir plaj sadece yetişkinler için (+16) hizmet veriyor; plaj bölgesinde ve havuz çervesinde şemsiye ve minderli şezlonglar, oturma alanları mevcut. Plaj havlusu ücretsiz.
A la carte restoranlar 24 saat öncesinden rezervasyonlu
Bliss Lounge Bar & Restoran (Ücretsiz)
Değirmen Restoran (Ücretsiz, +16 yas)
İskele Meyhane (Ücretsiz)
BOA Steak & Burger House (Ücretli)
Sahilde sadece yetişkinlere özel Boho Beach (Ücretli, +16 yaş)

Cumhuriyet Mah.3008 Sokak No:1 Kesre Koyu Özdere, Menderes İzmir / TÜRKİYE 35495
 +90 232 797 63 64
https://www.clubmarvy.com/trClub Marvy, 'dünyanın en iyi 8 beach club'ı arasına girdi!

Paloma Hotels bünyesinde İzmir-Özdere'de falliyet gösteren Club Marvy, modaya yön veren 'Net-A-Porter' tarafından dünyanın en iyi 8 beach club'ından biri seçildi.
Mykonos’tan Santa Marina, Mayorka’dan Purobeach Palma, İbiza’dan Chambao, Varkiza’dan Island Club, Dubai’den Nikki Beach, İtalya’dan San Domenico A Mare ve Sardunya’dan Hotel Romazzino’nun yer aldığı haberde Türkiye’den yalnızca Club Marvy bulunuyor.
''MODERN TASARIMLA GELENEKSELİN EVLİLİĞİ''
NET-A-PORTER tarafından “son derece stil sahibi” ve “boho-lüks kaçış noktası” olarak tanımlanan Club Marvy’nin Fahrettin Aykut tarafından tasarlanan mimarisi ise, “modern tasarımla, Ege’nin geleneksel dokularının evliliği” olarak ifade ediliyor.


http://www.turizmguncel.com/haber/club-marvy-'dunyanin-en-iyi-8-beach-club'i-arasina-girdi-h34901.html
www.ozdere.org sitemizin herhangi bir resmi ve özel kuruluşla bağı yoktur